Przejdź do treści głównej

Programy NIW. Porozmawiajmy o nich!

autor(ka): Ignacy Dudkiewicz, ngo.pl
2018-06-26, 10:46
NGO.pl: Narodowy Instytut Wolności przygotował dwa ważne programy dotyczące aktywności obywatelskiej. Oczywistym jest, że musimy je skonsultować i o nich porozmawiać!

Narodowy Instytut Wolności opublikował i skierował do konsultacji dwa niezwykle istotne programy dla aktywności obywatelskiej: Program Rozwoju Organizacji Obywatelskiej oraz Polski Korpus Solidarności. To dokumenty ambitne, zawierające plany, które wpłyną na dużą część organizacji obywatelskich, na ich relacje z administracją oraz wolontariat.

 

 

Z jednej strony warto więc po prostu zachęcać do ich skonsultowania w toku prac legislacyjnych. Z drugiej – warto o tym rozmawiać w naszym, organizacji społecznych, gronie. Dlatego zachęcamy, by równolegle do tworzenia opinii dla administracji, przesyłać swoje komentarze do portalu ngo.pl – tak, byśmy mieli możliwość wzajemnie dowiedzieć się, co sądzimy na temat propozycji NIW. Co budzi naszą nadzieję, podziw, ale też obawę lub wątpliwość? Co wymaga dopracowania, co monitoringu, co wsparcia i naszego udziału?

O tym wszystkim chcemy porozmawiać. Czekamy na Wasze głosy!

 

MASZ ZDANIE? CZEKAMY NA WASZE GŁOSY (MAKS. 4500 ZNAKÓW) PLUS ZDJĘCIE NA ADRES: 

 

Ignacy Dudkiewicz – redaktor serwisu Opinie.ngo.pl


Czym żyje III sektor w Polsce? Jakie problemy mają polskie NGOJakie wyzwania przed nim stoją. Przeczytaj debaty, komentarze i opinie. Wypowiedz się! Odwiedź serwis opinie.ngo.pl.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 3 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • państwo, polityka
  • społeczeństwo obywatelskie
  • wspieranie organizacji
  • współpraca z administracją